W 100% naturalne witaminy i suplementy bez żadnych konserwantów

Sklep DuoLife- tutaj znajdziesz „paliwo dla Twojego organizmu”

Tutaj kupisz między innymi naturalną, płynną vitaminę C, płynny Collagen, Aloes i Chlorofil, a jeżeli masz zbyt wysoki poziom cukru to wspomaga odporność, podnosi energię, odmładza organizm zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C,

 

DuoLife Aloes- esencja młodości w butelce

To naturalne źródło zdrowia i urody. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących sposobu na jak najdłuższe zachowanie młodego wyglądu oraz witalności. Dzięki właściwościom oczyszczającym zapewnia pełną regenerację organizmu. Dzięki wysokiej zawartości przeciwutleniaczy nie tylko wzmacnia układ immunologiczny, ale również pomaga w dostarczaniu tlenu do komórek skóry, co przyczynia się do spowolnienia procesu starzenia oraz większa jej elastyczność.

 

Vitamina C –  w 100% naturalna

Twoja 100% naturalna  ochrona na każdy dzień, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują niezawodnego sposobu na poprawę samopoczucia i uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów – czyli po prostu na  korzystanie z życia z pełną energią! Vita C to w pełni naturalna witamina C, która dzięki swej wyjątkowej formie pozwala na zaspokojenie 100% zapotrzebowania na tę witaminę. Tym samym pozwala na utrzymanie optymalnego stanu organizmu i wyraźne wzmocnienie układu immunologicznego. W pełni naturalna witamina C to źródło zdrowia, energii i dobrego samopoczucia  – jednak wyłącznie pod warunkiem, że nie jest w żaden sposób modyfikowana.

Chlorofil „płynna energia”.

Dzięki wyjątkowej kompozycji w pełni naturalnych składników pozwala oczyścić organizm z zalegających w nim toksyn. Obniża kwasowość środowiska wewnętrznego organizmu. Zapobiega mnożeniu się drobnoustrojów i grzybów, wzmacnia system immunologiczny, wiąże i eliminuje metale ciężkie, a także poprzez oddziaływanie zbliżone do probiotyku wspomaga regenerację i rekonwalescencję organizmu narażonego na długotrwały stres lub inne obciążenia.